Ons nieuwste handgemaakte sieraad ligt klaar. Wij hebben eigen diamant van de klant verwerkt tot een nieuwe ring. En dit is het resultaat!!!
In deze ring zijn wij uitgegaan van ons model wikkelring. Zie hiervoor de collectie Verwikkeling.
Een ring naar eigen ontwerp is heel bijzonder, doordat er naar je persoonlijkheid word gekeken. Zo ontstaat er een ring of eventueel ander sieraad die geheel aansluit bij jouw eigen zijn. Je kunt eigen materialen inbrengen, zoals eigen goud of eigen edelstenen. Maar naast dit is het gewoon een heel leuk traject. Je weet wat je gaat krijgen, maar het bestaat nog niet precies zoals hij gaat worden. Dus het blijft spannend.
Sieraad Laten Maken | Marijke Mul is een onderdeel van Marijke Mul waar goudsmeden klaar staan om het gesprek met u aan te gaan. Zij zijn getraind door Marijke om de juiste vragen te stellen en hét perfect passende sieraad voor u te ontwerpen.
Wij zijn benieuwd naar de reactie van de klant. Hoe zal ze hem gaan vinden?
"𝙏𝙝𝙚 𝙒𝙖𝙡𝙠 𝙤𝙛 𝙇𝙞𝙛𝙚" Mevrouw komt met 2 hangers. Gedragen door haar en haar... Lees meer
De waarde van goud uit sieraden na het overlijden van een dierbare gaat veel... Lees meer
Het is een cadeautje om met je eigen ontwikkeling bezig te zijn. De patronen... Lees meer